Pirmieji profesionalūs kibernetinio saugumo mokymai vakarų Lietuvoje:
"Kibernetinio subjekto iššūkiai. Kaip spręsti 2024-aisiais?"

Kviečiame į pirmuosius profesionalius kibernetinio saugumo mokymus vakarų Lietuvoje!

Renginio dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Pranešėjai

Christian Have 

Chief Technology Officer at Logpoint. Christian Have turi ilgametę patirtį kibernetinio saugumo srityje. Jis atsakingas už visą Logpoint produkto procesą: nuo vizijos, strategijos, dizaino, kūrimo, iki rinkodaros. Jis pateikia rinkai produktus, atitinkančius šių dienų verslo poreikius. Christian taip pat prižiūri visus produkto kelionės aspektus – nuo konceptualizavimo, paleidimo ir veikimo po pristatymo. Prieš prisijungdamas prie bendrovės, jis buvo Danijos nacionalinės policijos tinklo saugumo vadovas. Jis taip pat yra kviestinis kibernetinio saugumo dėstytojas pirmaujančiuose Danijos universitetuose. Christianas yra įgijęs IT bakalauro laipsnį Kopenhagos IT universitete.

Aušra Dilijonaitė

Aušra yra patyrusi kibernetinio saugumo ir rizikos profesionalė, lektorė, knygos „Digital forensics“ bendraautorė. Aušra dėsto kibernetinio saugumo kursus MRU ir VU, veda mokymus saugumo temomis organizacijoms, mokytojams bei mokiniams. Aušra 15 metų dirba CISO, IT ir kibernetinio saugumo vadove, auditore, SOC analitike ir konsultante skirtingo dydžio projektuose įvairiose pramonės šakose Lietuvoje ir Skandinavijoje.

Marko Hirvonen

Regional Sales Manager. Marko turi daugiau nei 25 metų patirtį IT srityje: nuo programinės įrangos kūrimo, iki vadovo pareigų. Jis specializuojasi naujų technologijų įvedimo į regioną temose. Marko taip pat ėjo valdybos nario pareigas Suomijos informacijos saugumo asociacijoje (FISA), kuri yra didžiausia informacijos saugumo asociacija Suomijoje.

Andris Soroka

Kibernetinio saugumo technologas, Regional Director of Sales CEE & Baltics

Andrej Šliamin

Kibernetinio saugumo ekspertas, Klaipėdos universiteto lektorius

Vilma Škarnulytė

Kibernetinio saugumo ekspertė, Emplos direktorė

Renginio partneriai

Klaipėdos Universitetas

Ateičiai kuriantis universitetas su pripažintais tarptautiniais mokslo ir studijų pasiekimais ir Baltijos jūros regiono gerovei reikšmingomis inovacijomis. Svarbiausia darnią socialinę, kultūrinę ir ekonominę regiono pažangą skatinanti institucija, kurios veikla skirta kūrybingoms asmenybėms ugdyti ir visuomenės gerovei kurti.

Emplos

IT sistemų integratorius, klientams siūlantis inovatyvius ir pasaulyje gerai žinomų gamintojų kibernetinio saugumo sprendimus.

Solution Lab

Tai įmonė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį programinės įrangos kūrimo ir kibernetinio saugumo srityse, sprendžianti sudėtingus technologinius uždavinius pagal individualius kiekvieno kliento poreikius.

CSC TELECOM

Patikimos, aukštos kokybės telekomunikacijų ir IT paslaugos bei individualus požiūris į klientų poreikius 24/7. CSC TELECOM LIETUVA priklauso „Top Connect OU” (Estija) įmonių grupei, Baltijos šalyse veiklą vykdančiai nuo 2000 m.

„Lietuvoje veiklą vykdome nuo 2005 m. ir užimame lyderiaujančias pozicijas fiksuotojo ryšio ir kompleksinių telekomunikacinių ir IT paslaugų rinkoje. Mumis pasitiki per 3500 klientų, kuriems teikiame interneto, telefonijos, skambučių centro, kibernetinio saugumo, IT priežiūros,  IT įrangos nuomos, debesijos sprendimus ir paslaugas Lietuvoje.”

Logpoint

Logpoint - Empowering Security Teams to Protect the
Digital Heart of Organizations Since 2012.

„Logpoint“ yra kibernetinio saugumo įmonė, teikianti naujos kartos SIEM (saugumo informacijos ir įvykių valdymo), SOAR (saugumo organizavimo, automatizavimo, atsako) ir UEBA (naudotojų ir subjektų elgesio analizės) sprendimus daugiau nei 1000 organizacijų daugiau nei 50 šalių, siekiant apsisaugoti nuo kibernetinės grėsmės.
Bendrovės platforma apdoroja ir analizuoja didžiulius duomenų kiekius iš viso organizacijos tinklo, taikomųjų programų ir įrenginių, kad nustatytų grėsmes ir į jas reaguotų realiuoju laiku. 

Headtechnology

Distribution, implementation, and maintenance of the best-of-breed cybersecurity solutions.
Headtechnology yra tarptautinė įmonė, turinti daugiau nei 20 metų patirtį sujungiant savo partnerius – IT įmones, sudėtingų IT sistemų integratorius, pridėtinės vertės perpardavėjus ir valdomus saugos paslaugų teikėjus – su geriausiais ir pasaulyje pirmaujančiais pardavėjais ir jų kibernetinio saugumo sprendimais.
Headtechnology techninė komanda teikia visą paslaugų spektrą savo partneriams ir jų galutiniams klientams: nuo koncepcijos parinkimo ir patikrinimo, bandomojo testavimo, sprendimo diegimo ir nustatymo iki sistemos palaikymo, audito, modifikavimo ir nuolatinio tobulinimo.