Dažniausiai užduodami klausimai

Kas gali tapti KSEA nariu?

KSEA nariais gali būti fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie domisi kibernetinio saugumo temomis ir pritaria šios asociacijos tikslams, vizijai ir misijai.
Daugiau informacijos - www.ksea.lt/tapk-nariu

Kodėl verta prisijungti prie KSEA?

KSEA siekia prisidėti teikdama rekomendacijas, konsultuodama kibernetinio saugumo klausimais, organizuodama renginius skaitmeninėje erdvėje, įskaitant konferencijas, seminarus ir dirbtuves. Pasitelkdami geriausias praktikas, įrankius ir ekspertinių žinių resursus galime padėti efektyviai minimizuoti kibernetinio saugumo rizikas bei suvaldyti kylančias grėsmes.

Kokias naudas gauna KSEA nariai?

PRISIDĖJIMAS

Nariai yra kviečiami aktyviai prisidėti prie naujų ar keičiamų LR įstatymų rengimo. Taip pat gali dalyvauti ekspertinių grupių veikloje, tyrimuose ir kitose asociacijos inicijuojamose veiklose.


PROFESINIS TOBULĖJIMAS

Profesinių žinių gilinimas ir bendrųjų kompetencijų ugdymas dalyvaujant KSEA organizuojamuose renginiuose.


ŽMONĖS

Bendradarbiavimas ir dalyvavimas kibernetinio saugumo profesionalus vienijančioje bendruomenėje leidžia gauti ir dalintis informacija, gerąja darbo patirtimi ir žiniomis su asociacijos nariais bei kitų šalių panašių asociacijų atstovais.


PATIRTYS

Kiekvienas narys gali dalyvauti diskutuojant ir sprendžiant aktualias kibernetinio saugumo problemas, dalintis patirtimi ir praktiniais patarimais su asociacijos nariais.


INFORMACIJA

Galimybė gauti kokybišką savalaikę informaciją, susijusią su kibernetinio saugumo iššūkiais, tendencijomis, reguliacija ir gerosiomis praktikomis.


NUOLAIDOS

Ypatingos kainos KSEA organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose renginiuose.


NARIŲ ATSTOVAVIMAS
Asociacija rūpinasi savo nariais ir atstovauja jiems profesiniuose santykiuose su valstybės, savivaldybės, visuomeninėmis institucijomis bei organizacijomis.